Fotografia reklamowa i biznesu

Sesje reklamowe to bardzo szerokie pojęcie, gdyż prawie każde zdjęcie umieszczone w odpowiednim kontekście, może zasłużyć na miano reklamowej. Celem jest jednak jak najlepsze wypromowanie danego przedmiotu, miejsca, czy ubioru.

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę klienta są fotografie. Profesjonalne zdjęcia skutecznie, budują zaufanie i zwiększają sprzedaż.

Proponuję także zdjęcia biznesowe i sesje wizerunkowe najważniejszych osób w firmie, oraz zdjęcia korporacyjne pracowników.

Fotografia ślubna i rodzinna

Najważniejsza tego dnia jest para młoda. Dlatego, staram się uchwycić każdy moment, dbając o detale i emocje. Zapraszam do Zakopanego i nad morze lub Trójmiasta, gdzie magia miejsca zapewnia niepowtarzalny klimat zdjęć.

Moje zdjęcia ślubne z rodziną czy portrety to naturalne sesje bez ustawiania. Wszystkie zdjęcia poddane są retuszowi, usuwania niedoskonałości i poprawy kontrastu czy koloru z zachowaniem dobrego stylu i wyczucia.

W ramach moich usług oferuję ciekawy zestaw pakietów reportażowych i sesji plenerowych. W każdym pakiecie dodatkowo ekskluzywne albumy w oprawie z eko-skóry.

Fotografia reportażowa

To cykl zdjęć przeważnie w jednym czasie i miejscu, bohaterów i zdarzeń, w naturalnym środowisku, bez ustawiania, bez aranżacji. Jestem fotografem który, wie kiedy i gdzie znaleźć się we właściwym miejscu, pokaże interesujący was temat z kilku perspektyw i opowie waszą historię w sposób przemyślany.

Wiem jak ważne są materiały marketingowe i ich szybka publikacja, oferuję szybką edycję i dostarczenie zdjęć do klienta bez dodatkowych kosztów.

Konferencje, koncerty, imprezy czy ważne wydarzenia w twojej firmie zasługują na profesjonalną fotografię.

Retusz i postprodukcja zdjęć

Wszystkie moje zdjęcia poddawane są selekcji i profesjonalnej postprodukcji. Zawsze proponuję wybór ujęć do dalszej obróbki aby wasze zdjęcia były jeszcze lepsze. Autorska metoda profesjonalnej postprodukcji zdjęć to część procesu fotograficznego, najważniejszą jest jednak doświadczenie, które zdobywamy z każdym nowym projektem. Korzystam z profesjonalnych monitorów i kalibratora, oraz do sprawnej korekcji wykorzystuję tablet graficzny.

Jako Studio fotograficzne świadczę usługi ponad 10 lat, oferując najwyższą jakość z zakresu fotografii reklamowej, reportażowej, wizerunkowej i ślubnej. Tworząc zdjęcia, staram się dostrzec to czego inni nie widzą oraz pokazać to co w nich najlepsze. Każde nowe zadanie jest nowym wyzwaniem, które staram się by było zrealizowane lepiej niż poprzednie. Z takim przekonaniem podchodzę do każdej sesji.

Oferuję usługi fotograficzne na terenie całej Polski, jednak na stałe mieszkam w Gdyni i najczęściej fotografuję w: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Rumia, Wejherowo, Władysławowo, Kartuzy a także z racji rodzinnego miasta w: Zakopane, Nowy Targ, Szczawnica.

Zamów fotografa i wideofilmowanie na ślub, otrzymasz -10 %.