Fototapety na wymiar

By 6 maja 2017 Fototapety

fototapeta inspiracje

Fototapeta – wydruk ekologiczny LATEX HP

Fototapety to obecnie popularna metoda stylizacji przestrzeni mieszkalnej oraz firmowej. Druk realistycznych fotografii lub specjalnie zaprojektowanych wzorów, pozwala na uzyskanie nowoczesnych, bardzo świeżych i modnych aranżacji.

FOTOTAPETA LATEKSOWA
Wysokiej jakości papier o gramaturze 212g/m2, powlekany lateksem dzięki czemu fototapeta nie będzie się odkształcać podczas montażu, a gładka powierzchnia daje efekt fotorealistyczny. Materiał jest w pełni matowy, przez co nie odbija refleksów świetlnych.
Maksymalna szerokość brytu: 150cm
Klejenie: na styk, sugerowany klej: Metylan Special

FOTOTAPETA WINYLOWA NA FLIZELINIE
Materiał o gramaturze 350g/m2 na podkładzie flizelinowym wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na rozciągania i odkształcenia. Odznacza go paro przepuszczalność, dzięki czemu ściana oddycha, dając możliwość stosowania go w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka. Montaż jest szybki, łatwy i przyjemny bo wystarczy posmarować klejem samą ścianę i przykleić suchą fototapetę.
Do wyboru kilka struktur (piasek, beton, skóra) lub gładka, dzięki czemu idealnie zamaskuje niedoskonałości i pęknięcia ściany.
Maksymalna szerokość brytu: 135cm (gładka), 128cm (piasek, beton, skóra)
Klejenie: na styk, sugerowany klej: Glastatex, Metylan Direct

FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA
Materiałowa fototapeta samoprzylepna o matowym wykończeniu polecana na ściany jak i inne gładkie powierzchnie. Fototapeta jest bardzo łatwa w montażu nawet dla osób nie posiadających doświadczenia w tapetowaniu. Dzięki specjalnej warstwie kleju podczas aplikacji nie powstają bąble. Z łatwością można ja zdjąć i przykleić w inne miejsce bez pozostawienia nieestetycznych śladów. Bardzo duża odporność sprawia, że nawet po zgnieceniu fototapeta nadaje się do ponownego użytku. Świetnie sprawdza się w pokojach dziecięcych, przedszkolach oraz w salonach, sypialniach itp.
Maksymalna szerokość brytu: 150cm
Klejenie: na styk

Fototapety – druk ekologiczny bezzapachowy


65 zł / 1m 2

Fototapeta lateksowa


95 zł / 1m 2

Fototapeta winylowa


95 zł / 1m 2

Fototapeta samoprzylepna


50 zł / zdjęcie stock

92 miliony obrazów, w serwisie www.pl.fotolia.com


Zapewniamy:

  • profesjonalne opracowanie projektu
  • najwyższej jakości druk
  • wybór odpowiedniej technologii i materiałów
  • fachowy montaż

Przykładowe ceny zawierają podatek vat
Termin realizacji i wysyłki: 3 dni robocze